Tovar bol úspešne vložený do Vášho košíka.

Upratovací vozík + Upratovací set

Upratovací vozík + Upratovací set
AKCIA
Popis

Upratovací vozík + Upratovací Set

  1. Upratovací vozík plastový 2 x 25l vedrá so žmýkačom - Tento upratovací vozík s dvoma vedrami patrí medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie upratovacie vozíky. Rám vozíka je vyrobený z kvalitného tvrdeného plastu s vysokou odolnosťou voči poškodeniu. Rukoväť vozíka je vyrobená z pevnej chrómovanej kovovej trubky a je na obe strany preklápateľná. Vozík obsahuje 2 ks vedier, ktoré sú farebne rozlíšené s objemom 25 litrov. Obsahuje kvalitný žmýkací lis na žmýkanie mopov. Má 4 otočné kolieska s plastovými chráničmi proti poškodeniu koliesok a stien.
  2. Hliníková tyč na držiaky mopov - Hliníková tyč je vyrobená z prvotriedneho hliníku s hrúbkou 1mm a priemerom 23,5 mm. Tyč s vytvarovanou plastovou rúčkou a praktickým závesným držiakom pre uskladnenie. Vhodná na držiaky plochých a strapcových mopov. Dĺžka tyče 140 cm bez závitu.
  3. Mop kapsový Micro - Mop je vyrobený zo 100% tkaniny z mikrovlákna s polyesterom. Priadza šitá na suché aj mokré použitie. Mop je kompatibilný so všetkými plastovými a drôtenými držiakmi na mop. V procese výroby sa dbá na vysokú kvalitu, čo umožňuje až 450 praní pri teplote 90°C. Mop s dĺžkou 40 cm.
  4. Mop kapsový bavlnený - Vysokokvalitný bavlnený mop s dĺžkou 40 cm a kapsami po stranách pre lepšie uchytenie v držiaku. Kompatibilné so všetkými plastovými a drôtovými držiakmi. Pre zvýšenú trvanlivosť je mop poprešívaný polyesterovou priadzou. Možno prať 200 krát pri 95 ° C.
  5. Držiak mopu kapsový, 40cm - Tento plastový  držiak na mop je vyrobený z prvotriedneho materiálu vysokej kvality, ktorý sa vyznačuje perfektnou chemickou a mechanickou odolnosťou voči poškodeniu a nárazu. Táto odľahčená verzia držiaka mopu je určená predovšetkým pre všetky typy kapsových a univerzálnych mopov z rady PROFI. Tiež sa vyznačuje vysokou priľnavosťou k povrchu celou plochou mopu čo výrazne napomáha k ľahšiemu odstraňovaniu všetkých nečistôt na podlahe. Je ideálny na denné umývanie podlahy, lebo je veľmi robustný, čo zaručuje maximálnu životnosť. Vhodný je najmä pre upratovanie menších alebo stredných plôch.