Tovar bol úspešne vložený do Vášho košíka.

UPRATOVACÍ SET MAGNETICKÝ 40 cm

UPRATOVACÍ SET MAGNETICKÝ 40 cm
AKCIA
Popis

UPRATOVACÍ SET MAGNETICKÝ 40 cm

  1. Držiak mopu kapsový MAGNETICKÝ, 40cm - Tento magnetický držiak na mop je vyrobený z prvotriedneho materiálu vysokej kvality, ktorý sa vyznačuje perfektnou chemickou a mechanickou odolnosťou voči poškodeniu a nárazu. Je určený predovšetkým pre všetky typy kapsových a univerzálnych mopov z rady PROFI. Vyznačuje sa vysokou priľnavosťou k povrchu celou plochou mopu čo výrazne napomáha k ľahšiemu odstraňovaniu všetkých nečistôt na podlahe. Je ideálny na denné umývanie podlahy, lebo je veľmi robustný, čo zaručuje maximálnu životnosť. Vhodný je najmä pre upratovanie menších alebo stredných plôch. Odporúča sa s ALU tyčou s priemerom 22cm alebo 23,5cm.
  2. Hliníková tyč na držiaky mopov 140CM - Tyč vyrobená z prvotriedneho hliníku s hrúbkou 1mm a priemerom 23,5 mm. Tyč s vytvarovanou plastovou rúčkou a praktickým závesným držiakom pre uskladnenie. Vhodná na držiaky plochých a strapcových mopov. Bez závitu.
  3. Mop micro PREMIUM biely, 40 cm  - Mop slúži ako násada na držiak magnetický. Balenie obsahuje 2 ks.
  4. Profi Mop bavlna CLASSIC kapsový,  40cm - Kapsový  bavlnený mop je vysokokvalitný bavlnený mop s šírkou 40 cm a kapsami po stranách pre lepšie uchytenie na držiak mopu. Jednotlivé vlákna bavlny sú na zadnej strane navzájom prepletené kvôli dlhšej životnosti mopu. Mopová časť a vrecká(kapsy) sú na mop šité s polyesterovou priadzou s vysokou trvanlivosťou. Na zvýšenie odolnosti polyesterovej spodnej textílie a vreciek sa používa ešte polyesterová stuha na zadnej strane, ktorú je možné farebne rozlíšiť aby mohol byť využívaný i v HACCP systéme.  Tento bavlnený slučkový mop možno prať až 200 krát pri 95 ° C. Po prvom praní priadza výrazne zväčší objem a používa sa na mokré čistenie. Tento mop je kompatabilný pre všetky typy plastových a drôtených kapsových držiakov. Mop má na opačnej časti farebné prúžky, ktorými sa dá rozlíšiť prostredie kde sa používajú, napr. nemocničné priestory, potravinárstvo a iné. Bavlnený mop sa používa na umývanie podlahy, ako napr. prírodný a umelý kameň (dlažba), linoleum, guma atď. Balenie obsahuje 2 ks.