Tovar bol úspešne vložený do Vášho košíka.

Ochranná medená páska proti KORONA vírusom Shieldex®, 1ks

Ochranná medená páska proti KORONA vírusom Shieldex®, 1ks
  • Image
  • Image
  • Image

Dostupne video

AKCIA
Popis

Ochranná medená páska proti KORONA vírusom Shieldex®, 1ks

Medená páska Shieldex® je polyamidové vlákno potiahnuté meďou (zušlachtená čistou meďou), ktorá je na zadnej strane opatrená samolepiacou fóliou. Ľahko sa dá pripevniť na kľučky dverí, kľučky okien, nákupné vozíky, tlačidlá výťahu, terminály na zadávanie PIN kódu alebo iné potenciálne zdroje baktérií. V súčasnej situácii sa obzvlášť opatrne chránime pred všetkými druhmi vírusov a baktérií. Jednou z možností je naša ochranná  medená páska, ktorá skracuje čas na rozpad KORONA vírusov, baktérii a húb. Medzinárodné štúdie opakovane preukázali, že meď má antivírusové, antibakteriálne a fungicídne vlastnosti, takže skracuje čas rozpadu vírusov, baktérií a húb. 
Účelom výrobku je výrazne skrátiť dobu prežitia baktérií a vírusov na povrchoch – tento výrobok treba chápať ako doplnkové opatrenie a nenahrádza dôkladnú hygienu rúk.

Medzinárodné štúdie:
Štúdia vykonaná v mene amerických orgánov ukázala, že meď inaktivuje vírus SARS-CoV-2 vo veľmi krátkom čase. Vďaka týmto pozitívnym vlastnostiam meďi aj nemocnice používajú celomedenné kľučky dverí, aby zabránili šíreniu vírusov a baktérii.
Najnovšie laboratórne výsledky tiež nezávisle preukazujú účinnosť medenej pásky Shieldex®. Hygienické laboratórium Eurovir® dokázalo, že koronavírusy vírusu TGEV na páske sú po 60 minútach inaktivované na 99,98%. Renomovaný Hohensteinov inštitút tiež potvrdzuje významnú virucidnú a silnú antibakteriálnu účinnosť našich medených textílií.
Účinnosť potvrdená v 3 nezávislých laboratórnych testoch!(viď. príloha)

Príklady použitia:
Pásku je možné použiť na všetky hladké a kovové povrchy, ako sú klučky dverí, rukoväte na košíoch, možnosť využiť aj na tlačitka výťahov a iné často používané dotykové plochy, použitie na textil sa neodporúča, pretože lepidlo tam dobre nepriľne.

Pokyny pre starostlivosť: 
Povrchovú nečistotu z medenej pásky pravidelne odstraňujte mäkkou kefou. V prípade veľmi silného znečistenia, ktoré už nie je možné odstrániť, odporúčame vymeniť ho za novú náhradnú pásku na dodržanie optimálnej účinnosti. Oxidácia medi je prirodzený proces a nepredstavuje žiadnu stratu na kvalite.

Bezpečnostné upozornenia:
Páska je určená výhradne na pripevnenie ku kľučkám dverí. Naše polyamidové a polyesterové textílie sú pozinkované čistou meďou. Rôzne medzinárodné štúdie preukázali významné skrátenie doby prežitia vírusov, baktérií a húb na medených povrchoch. Pretože však naša medená páska vykazuje 7-krát vyššie uvoľňovanie iónov medi v porovnaní s pevnou meďou, neodporúča sa trvalý kontakt s pokožkou. Tento produkt slúži ako doplnkové opatrenie a nenahrádza žiadne hygienické opatrenia, ako napríklad pravidelné, dôkladné umývanie rúk, alebo dezinfekciu rúk.

Technické vlastnosti:
Veľkosť: 8 cm x 10 cm x 0,55 mm
Povrchový materiál: polyamidové vlákno potiahnuté meďou /dd>
Lepiaci materiál: akrylát (odolnosť voči priľnavosti od –40 ° C až +120 ° C)
Skladovanie: v chlade a suchu, pri 15–25 ° C až do 65% relatívnej vlhkosti

Balenie obsahuje 1ks ochrannéj pásky.